Klima Montaj

Nisan Klima olarak İzmir’de hizmet verdiğimiz tüm bölgelerde bakım, onarım ve Klima Montaj işlemleri için yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedef alan anlayışımızla sizlere hizmet sunmaktayız. Gerek uzman ve deneyimli kadromuz gerekse eğitimlerini almış yardımcı kadromuz ile tüm marka ve model klimalarınızın iç ünite ya da dış ünite ayırt etmeksizin her türlü söküm ve montajını yapmaktayız. 
 
Klima sökümü ya da Klima Montajı kesinlikle uzman kadro tarafından yapılmalıdır. Yanlış ya da hatalı yapılan montaj işlemlerinin, klimanızın çalışma prensibi, çalışma performansı ve klimanızın ömrünü önemli derecede etkilemektedir. Nisan Klima bünyesinde çalışan ve sizlere hizmet veren tüm personellerimiz, alanında kalifiye ve uzman oldukları için klimanızın doğru bir şekilde sökülmesi ve montajlanması konusunda gelecekte oluşacak hiçbir olumsuz duruma sebebiyet vermemektedir. 
 
Klima Montajı işlemi sırasında, binanızın ya da binanızda bulunan duvarlar için gerekli tedbirler alınmaktadır. Uygun olmayan hiçbir alana Klima Montajı yapılmamaktadır. İş yerinizde ya da evinizde klimanızın en verimli çalışabileceği, en verimli soğutma ya da ısıtma işlemi sağlayabileceği noktalar sizler için tespit ediliyor ve Klima Montajı yapacak olan uzman personelimiz tarafından ona göre planlanıyor.
 
Nisan Klima olarak, çok uzun yıllardır İzmir’in hemen hemen her ilçesinde önemli bir sektörel deneyime sahip olan firmamız ilk günkü heyecanla, özenle ve titizlikle sizlere hizmet vermekten, ayrıca sizlerin memnuniyetini paylaşmaktan gurur duymaktadır.
 
Klimalarınızın doğru iklimlendirme yapmasını sağlayan Nisan Klima, Klima Montajı koşunda İzmir’in en köklü ve en tecrübeli firmalarından biri olmakla beraber, siz değerli müşterilerimizin ceplerini de düşünmektedir. Piyasaya göre uygun ve makul fiyatlarla hizmet vermekten duyduğumuz gururla birlikte her ne marka ya da model olursa olsun bizimle çalışmaktan kesinlikle memnun kalacağınızı garanti etmekteyiz.
 

Alt Kategoriler