Klima Teknik Servis

Günümüzde ve teknolojinin içerisinde bulunduğumuz son çağında, evimizde ya da iş yerlerimizde hemen hemen kullandığımız tüm ürünler artık elektronik sistemlere geçmiş bulunmaktadır. Yaşadığımız büyük şehirler ve metropollerde ise kullanılan elektronik ekipmanların yanında iklimlendirme de büyük bir önem arz etmektedir. 
 
İklimlendirmenin ev ve iş yerlerimizde kullandığımız adı ise klima sistemleridir. Öncelikle iklimlendirmenin yanında klimanın bir önemli görevi de kullandığımız havanın, sağlıklı ve iyonize oluyor olması gerekmektedir. Bunun için ise Klima Teknik Servis hizmeti oldukça önemli bir husustur. 
 
Klimalarınızın gerek onarımı gerekse bakımı açısından Klima Teknik Servis hizmeti kesinlikle uzman ve eğitimini tam anlamıyla tamamlamış yetkili personeller tarafından yapılması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. 
 
Nisan Klima olarak, eğitimlerini bu anlamda tamamlamış, sektörde tamamı ile kalifiye personellerden oluşan Klima Teknik Servis hizmetimiz ile mevcut klimalarınızın gerekli olan periyodik bakımları, bu bakımların yanı sıra bozulan ya da arıza veren klima ünitelerinizin ve parçalarınızın tamir ve onarımı tarafımızca eksiksiz, müşteri memnuniyeti gözetilerek ve yüzde yüz garantili bir şekilde yerine getirilmektedir. 
 
Servis hizmetini vermiş olduğumuz Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen markaları için gerekli olan tüm yedek parça sağlanması, tüm parçaların doğru ve sağlıklı bir şekilde onarılması Nisan Klima olarak asli görevlerimizden birisidir. Klima Teknik Servisi olarak hizmet de verdiğimiz bu sektörde, müşterilerimiz için gerekli olan arıza tespitleri oluşturulup, gerek onarım, gerekse parça değişimi en uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle tarafımızdan sağlanmaktadır. 
 
Klima Teknik Servis olarak, İzmir’in ve çevre illerin hemen hemen tüm ilçelerine uygun fiyatlı, garantili ve memnuniyet ilkesi ile hizmet veren firmamız, oluşan ya da oluşabilecek tüm klima problemleriniz için sizlerin yanında olmaktadır. 

Alt Kategoriler